kolaż 
  Misja „Bramy Nieba i Płomienie Piekła” powstała w Polsce w roku 1992 jako filia kanadyjskiej Reality Outreach Ministries. Zajmuje się wystawianiem dwóch przedstawień teatralnych – „Bramy Nieba i Płomienie Piekła” oraz „Ostatnia Szansa”.

Pierwszy spektakl składa się z serii scenek, ukazujących życie ludzi w różnych sytuacjach dnia codziennego. Zobaczymy scenę na imprezie, staruszkę, biznesmenkę w samolocie, gang młodzieżowy, czy pracowników na budowie. Każda ze scenek kończy się nagle, często tragicznie, a ich bohaterowie trafiają „do nieba”, gdzie każdy musi zdać sprawę za swoje życie.

Ostatnia Szansa” opowiada o losach jednej rodziny na przestrzeni wielu lat. Zobaczymy tu m.in. scenę w szpitalu, wspinaczkę wysokogórską, strzelaninę w szkole, wybuch bomy w metrze, czy matkę i córkę na pogrzebie. Każda scena niesie konkretne przesłanie i może być śmieszna, zastanawiająca, rzucająca wyzwanie, czy też tragiczna.

Oba spektakle opowiadają o losach współczesnych ludzi, którzy nie mają czasu na refleksję nad własnym życiem. Goniąc za sukcesem i pieniędzmi, ważne sprawy odkładają na później, a problemy próbują rozwiązać uciekając się do przemocy, narkotyków czy alkoholu. Do niezwykłego odbioru obu spektakli przyczynia się także piękna dekoracja, gra świateł, specjalne efekty dźwiękowe i multimedialne oraz gra aktorów.

Ze względu na uniwersalny charakter spektakli i ich przesłanie, misja jest zapraszana do różnych kościołów, wspólnot religijnych czy Ośrodków Kultury, często włączając się w program profilaktyki uzależnień w danym mieście. Wystawiamy spektakle w teatrach, kinach, ośrodkach kultury, jak również na parafiach. Współpracujemy z każdą denominacją chrześcijańską, która zaakceptuje nasze proste warunki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Więcej informacji odnośnie wystawienia spektakli można uzyskać dzwoniąc lub pisząc do naszego biura (patrz: zakładka Kontakt).